Selecteer livestream

  • Zweden
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium
  • Wedbeters Live
  • Zweden
  • Duitsland
  • Nederland
  • Zuid Afrika
  • Engeland
  • Ireland
  • Singapore
  • Zimbabwe
  • Dubai
  • USA
  • Frankrijk
  • FRA12
  • FRA13
  • FRA14
  • Belgium
  • Wedbeters Live

Beelden

Beelden

Beelden

Hoogtepunten 2020

Door de diverse maatregelen rondom het coronavirus geeft onze hoogtepuntenkalender momenteel geen accurate weerspiegeling van het actuele draf- en rensportaanbod weer.

Kijk op de update corona pagina om te zien welke nationale en internationale banen op dit moment actief zijn. 


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
vrijdag 3 januari Midwintercriterium Wolvega
zaterdag 11 januari Queen's Plate Kenilworth
zaterdag 11 januari Prix Maurice de Gheest Vincennes
zondag 12 januari Grand Prix de Belgique Vincennes
vrijdag 17 januari Willem H Geersen-prijs Wolvega
zondag 19 januari Prix de Cornulier Vincennes
zaterdag 25 januari Prix du Luxembourg Vincennes
zaterdag 25 januari Pegasus World Cup Gulfstream Park
zondag 26 januari Grand Prix d'Amérique Vincennes


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 1 februari The Sun Met 0 Kenilworth
zaterdag 1 februari Prix Paul Viel Vincennes
zondag 2 februari Prix de l'Ile-de-France Vincennes
vrijdag 7 februari Gouden Paard Wolvega
zondag 9 februari Grand Prix de France Vincennes
zondag 9 februari Prix des Centaures Vincennes
zaterdag 15 februari Ascot Chase Ascot
zondag 16 februari Prix Comte Pierre de Montesson Vincennes
donderdag 20 februari UAE Oaks Meydan
zondag 23 februari Grand Prix de Paris Vincennes
donderdag 27 februari Meydan Classic Meydan
zaterdag 29 februari Saudi Cup 0 Riyadh
zaterdag 29 februari Prix de Selection Vincennes
zaterdag 29 februari Prix du Plateau de Gravelle Vincennes


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
woensdag 4 maart 1e etappe GNT Amiens
zondag 8 maart Grand Critérium de Vitesse Cagnes-sur-Mer
dinsdag 10 maart Cheltenham Festival Cheltenham
woensdag 11 maart Cheltenham Festival Cheltenham
donderdag 12 maart Cheltenham Festival Cheltenham
vrijdag 13 maart Cheltenham Festival Cheltenham
zaterdag 28 maart Dubai World Cup Meydan


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
vrijdag 10 april Prins Carl Philips Jubileumspokal Farjestad
zaterdag 25 april Paralympiatravet Åby


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 9 mei Konung Gustav V:s Pokal Åby
zaterdag 9 mei Drottning Silvias Pokal Åby
woensdag 13 mei Prix des Ducs de Normandie Caen
woensdag 13 mei Saint Léger des Trotteurs Caen
zondag 17 mei Copenhagen Cup Charlottenlund
dinsdag 19 mei Prix Kalmia Vincennes
woensdag 20 mei 5e etappe GNT Le Croise Laroche
vrijdag 22 mei Prix Ozo Vincennes
zaterdag 23 mei H.K.H Prins Daniels lopp Gävle
zaterdag 30 mei Harper Hanovers lopp Solvalla
zondag 31 mei Elitloppet Solvalla


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
woensdag 3 juni 6e etappe GNT Laval
zaterdag 6 juni Prix Chambon P Vincennes
zaterdag 6 juni Jämtlands Stora Pris Östersund
zaterdag 6 juni 2,000 Guineas Newmarket
zaterdag 13 juni Norrbottens Stora Pris Boden
zondag 14 juni Oslo Grand Prix Bjerke
dinsdag 16 juni Royal Ascot Ascot
woensdag 17 juni 7e etappe GNT Maure de Bretagne
woensdag 17 juni Royal Ascot Ascot
donderdag 18 juni Royal Ascot Ascot
vrijdag 19 juni Royal Ascot Ascot
zaterdag 20 juni Royal Ascot Ascot
zondag 21 juni Prix René Ballière Vincennes
zondag 21 juni Prix Albert Viel Vincennes
zondag 21 juni Prix du President de la Republique Vincennes
zaterdag 27 juni E3 finale -2140m Bergsaker


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
donderdag 2 juli Sprintermästaren Halmstad
vrijdag 3 juli Serie Breeders Course Driejarigen Wolvega
zaterdag 4 juli Investec Derby Epsom Downs
zondag 5 juli Ulf Thoresen Grand International Jarlsberg
zondag 5 juli Prix de Diane Chantilly
donderdag 9 juli July Cup Newmarket
vrijdag 10 juli July Cup Newmarket
zaterdag 11 juli Årjangs Stora Sprinterlopp Årjang
zaterdag 11 juli July Cup Newmarket
vrijdag 17 juli Criterium der Driejarigen Wolvega
zondag 19 juli Sprintkampioenschap der 4-jarigen Duindigt
zondag 19 juli StoChampionatet Axevalla
zondag 19 juli Grote Prijs der Lage Landen Duindigt
vrijdag 24 juli Criterium der Vierjarigen Wolvega
zaterdag 25 juli Prix de Washington Enghien
zaterdag 25 juli King George VI & Queen Elisabeth Stakes Ascot
zaterdag 25 juli Durban July Greyville
dinsdag 28 juli Hugo Åbergs Memorial Jägersro
dinsdag 28 juli Goodwood Festival Goodwood
woensdag 29 juli Grasbaan Joure Joure
woensdag 29 juli Goodwood Festival Goodwood
donderdag 30 juli Goodwood Festival Goodwood
vrijdag 31 juli Driejarigen stakes Duindigt
vrijdag 31 juli Goodwood Festival Goodwood


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
zaterdag 1 augustus Goodwood Festival Goodwood
zondag 2 augustus Grand Prix Wallonië Mons
woensdag 5 augustus 8e etappe GNT Saint Malo
vrijdag 7 augustus Sprintkampioenschap der Vierjarigen Duindigt
zaterdag 8 augustus Hambletonian The Meadowlands
zaterdag 8 augustus Åby Stora Pris Åby
zondag 9 augustus Driejarigen stakes Groningen
zaterdag 15 augustus Arlington Million Arlington Park
zaterdag 15 augustus Prix Jockey Vincennes
zaterdag 15 augustus Prix Guy Deloison Vincennes
zaterdag 15 augustus Prix Pierre Plazen Vincennes
zaterdag 15 augustus E3 Finale - 1640m Romme
woensdag 19 augustus Grasbaan Emmeloord Emmeloord
woensdag 19 augustus Ebor Festival York
woensdag 19 augustus Jubileumspokalen Solvalla
woensdag 19 augustus European Championship for Mares Solvalla
donderdag 20 augustus Ebor Festival York
vrijdag 21 augustus Ebor Festival York
zaterdag 22 augustus Grand Prix du Departement Cagnes-sur-Mer
zaterdag 22 augustus Ebor Festival York
zondag 23 augustus Driejarigen stakes Duindigt
zondag 23 augustus Gouden Zweep Duindigt
zaterdag 29 augustus Criterium des 5 Ans Vincennes
zaterdag 29 augustus Prix Uranie Vincennes
zaterdag 29 augustus Prix Victor Regis Vincennes
zaterdag 29 augustus Sundsvall Open Trot Bergsaker
zaterdag 29 augustus Criterium des 4 Ans Vincennes
zondag 30 augustus Halve Finale Derby der Vierjarigen Wolvega


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
woensdag 2 september 9e etappe GNT Chatelaillon La Rochelle
woensdag 2 september Sweepstakes Groningen
vrijdag 4 september Finlandia Ajo Vermo
zaterdag 5 september Prix d'Été Vincennes
zaterdag 5 september Kentucky Derby Churchill Downs
zaterdag 5 september Sprint Cup Haydock
zondag 6 september Svenskt Travderby Jägersro
zondag 6 september Derbystoet Jägersro
donderdag 10 september St Leger Festival Doncaster
vrijdag 11 september St Leger Festival Doncaster
vrijdag 11 september Finale Derby der 4-jarigen Wolvega
vrijdag 11 september Halve Finale Breeders Course 2-j Wolvega
zaterdag 12 september Prix de l'Etoile Vincennes
zaterdag 12 september Prix de Normandie Vincennes
zaterdag 12 september St Leger Festival Doncaster
zaterdag 12 september Irish Champions Weekend Leopardstown
zondag 13 september Irish Champions Weekend The Curragh
zondag 13 september Stayerskampioenschap v Ned Alkmaar
zondag 13 september Sprintkampioenschap v Ned Alkmaar
vrijdag 18 september Breeders Crown G/H/I Wolvega
zaterdag 19 september Duitse Merrie Derby Berlijn-Mariendorf
zaterdag 19 september Ayr Gold Cup Ayr
zondag 20 september Duitse Derby Berlijn-Mariendorf
woensdag 23 september 10e etappe GNT Lisieux
donderdag 24 september Cambridgeshire Meeting Newmarket
vrijdag 25 september Cambridgeshire Meeting Newmarket
zaterdag 26 september Cambridgeshire Meeting Newmarket
zondag 27 september Prix des Elites Vincennes
zondag 27 september Derby Selectiekoersen Duindigt
zondag 27 september Tweejarigen stakes Duindigt
zondag 27 september Svenskt Trav-Kriterium Solvalla
zondag 27 september Svenskt Trav-Oaks Solvalla
zondag 27 september UET Trotting Masters Final Solvalla
maandag 28 september Grasbaan Joure Joure


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
vrijdag 2 oktober Breeders Crown J 4-jarigen Wolvega
zondag 4 oktober Grosser Preis von Deutschland Hamburg
zondag 4 oktober Prix de l'Arc de Triomphe Longchamp
zondag 4 oktober 4,5 Kilometer van Alkmaar Alkmaar
vrijdag 9 oktober Kampioenschap Nederlandse Paarden Wolvega
vrijdag 9 oktober Jonker-/ Jofferprijs Wolvega
zaterdag 10 oktober Svenskt Mästerskap Åby
zondag 11 oktober Grand Prix du Sud Ouest Agen
zondag 11 oktober Derby en Merrie Derby Duindigt
woensdag 14 oktober 11e etappe GNT Angers
vrijdag 16 oktober Grand Prix de l'UET Vincennes
vrijdag 16 oktober EK der 3-jarigen Vincennes
vrijdag 16 oktober EK der 5-jarigen Vincennes
zaterdag 17 oktober British Champions Day Ascot
vrijdag 23 oktober Driejarigen stakes Wolvega
zaterdag 24 oktober Breeders Crown Berlijn-Mariendorf
zaterdag 24 oktober Svampen Örebro
zaterdag 24 oktober Racing Post Trophy Doncaster
zondag 25 oktober Breeders Crown Berlijn-Mariendorf
vrijdag 30 oktober Derby der Tweejarigen Wolvega
zaterdag 31 oktober C.L. Müllers Memorial Jägersro


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
woensdag 4 november 12e etappe GNT Nantes
vrijdag 6 november Prijs der Giganten Wolvega
zaterdag 7 november Breeders Cup Churchill Downs
zondag 8 november Breeders Crown (S) Eskilstuna
donderdag 12 november Prix Marcel Laurent Vincennes
vrijdag 13 november Owners Cup Wolvega
vrijdag 13 november Breeders Crown K Wolvega
vrijdag 13 november November Meeting Cheltenham
zaterdag 14 november Prix Reine du Corta Vincennes
zaterdag 14 november Prix Abel Bassigny Vincennes
zaterdag 14 november November Meeting Cheltenham
zondag 15 november November Meeting Cheltenham
woensdag 18 november 13e etappe GNT Mauquenchy
zaterdag 21 november Svenskt Uppfödningslöpning Jägersro
zaterdag 21 november The Betfair Steeple Chase Haydock
zondag 22 november Grand Prix de Bretagne Vincennes
zondag 22 november Prix Annick Dreux Vincennes
vrijdag 27 november Fokkers Trofee Wolvega
zaterdag 28 november Prix Jacques de Vauloge Vincennes
zaterdag 28 november The Ladbrokes Trophy Newbury


Dag Datum Hoogtepunt Discipline Land Baan
vrijdag 4 december Tweejarigen stakes Wolvega
zaterdag 5 december Tingle Creek Chase Sandown Park
zondag 6 december Finale Grand National du Trot Vincennes
maandag 7 december Prix Octave Douesnel Vincennes
zondag 13 december Prix Ariste Hemard Vincennes
zondag 13 december Grand Prix du Bourbonnais Vincennes
zondag 20 december Critérium des 3 Ans Vincennes
vrijdag 25 december Prix Une de Mai Vincennes
vrijdag 25 december Tweejarigen stakes Wolvega
zaterdag 26 december Prix Emmanuel Margouty Vincennes
zaterdag 26 december King George VI Chase Kempton
zondag 27 december Critérium Continental Vincennes
zondag 27 december Prix Tenor de Baune Vincennes
zondag 27 december Welsh Grand National Chepstow
Om u een zo goed mogelijke ervaring op runnerz.nl te geven maken we gebruik van cookies.